KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 17334230
nr 1733 4230
Jan Dahlgren
(f. 1954), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad 210-upplaga, yttermått inklusive ram: 45x35 cm
Jan Dahlgren, svensk bildkonstnär född i Umeå 1954.
Utrop:
600 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:54:56